Fotowoltaika

Geo Solar fotowoltaika oferta

Geo Solar

Geo Solar to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w obszarze odnawialnych źródeł energii. Od 2017 roku jest jedynym partnerem IKEA w Polsce w ramach oferty Energia Słoneczna dla domu. Do swoich realizacji używa komponentów pochodzących wyłącznie od wiodących, światowych producentów. Doświadczenie firmy obejmuje elektrownie słoneczne dla domu, dla firm, dla gospodarstw rolnych, wspólnot mieszkaniowych, instytucji użytkowania publicznego, a także farmy fotowoltaiczne o mocy 1 MW. Duża skala działania Geo Solar fotowoltaika umożliwia jej uzyskiwanie wyjątkowo korzystnych cen od dostawców i oferowania klientom rozwiązań „pod klucz” w atrakcyjnych cenach. W innym artykule podaliśmy Geo Solar kontakt, a w tym przyjrzymy się ofercie firmy na fotowoltaikę dla domów, firm i rolników.

Geo Solar fotowoltaika dla domu

Klientom indywidualnym Geo Solar oferuje pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego Kredytu z Ikano Bank na zakup i montaż fotowoltaiki. Wkład własny nie jest wymagany, a umowę kredytową klient podpisuje we własnym domu podczas wizyty jednego z przedstawicieli firmy Geo Solar.

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej przebiega kilku-etapowo.

 • Rozmowa telefoniczna – badanie potrzeb

Konsultant zadaje kilka pytań, które umożliwiają przygotowanie wstępnej oferty instalacji fotowoltaicznej tak, żeby była dostosowana do potrzeb klienta.

 • Wizyta w domu – weryfikacja założeń

Kolejny etap to wizyta w domu klienta, która ma na celu sprawdzenie stanu technicznego istniejącej instalacji elektrycznej, ustalenie szczegółów dotyczących rozmieszczenia instalacji fotowoltaicznej i potwierdzenie jej ceny.

 • Podpisanie umowy

Po weryfikacji założeń i uszczegółowieniu oferty podpisuje się umowę z firmą Geo Solar na kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej wraz z ewentualną umową finansowania oraz pełnomocnictwem do zgłoszenia instalacji do Zakładu Energetycznego.

 • Montaż fotowoltaiki

Po wcześniejszym ustaleniu terminu montażu, ekipa certyfikowanych montażystów instaluje wszystkie elementy fotowoltaiki. Po montażu porządkują miejsce.

 • Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

Geo Solar w imieniu klienta wysyła zgłoszenie do odpowiedniego Zakładu Energetycznego, który potem kontaktuje się już bezpośrednio z klientem w celu podpisania aneksu do umowy energetycznej.

 • Wprowadzenie fotowoltaiki do monitoringu

Dzięki temu można stale nadzorować działanie instalacji.

Firma oferuje bogaty pakiet gwarancyjny w tym 25 lat gwarancji na efektywność paneli fotowoltaicznych.

Geo Solar – fotowoltaika dla  firm

W ramach oferty dla firm Geo Solar pomaga w uzyskaniu odpowiedniego finansowania, korzystając z usług swojego partnera biznesowego DLL Finansial Solution Partner. Może on zaproponować atrakcyjne warunki leasingowe nawet do 100% wartości inwestycji.

Jak przebiega współpraca przy zakupie paneli fotowoltaicznych? Znowu jest ona rozbita na etapy.

 • Rozmowa telefoniczna – badanie potrzeb

Konsultant zadaje kilka pytań, które umożliwiają przygotowanie wstępnej oferty instalacji fotowoltaicznej tak, żeby była dostosowana do potrzeb firmy.

 • Spotkanie indywidualne – weryfikacja założeń

Na tym etapie dochodzi do weryfikacji wstępnych założeń. Sprawdza się stan techniczny istniejącej instalacji elektrycznej, analizuje nasłonecznienie i warunki otoczenia oraz ustala szczegółowy rozkład instalacji fotowoltaicznej.

 • Podpisanie umowy

Po poprzednich etapach podpisuje się umowę z firmą Geo Solar na kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej wraz z ewentualną umową finansowania oraz pełnomocnictwem do zgłoszenia instalacji do Zakładu Energetycznego.

 • Montaż fotowoltaiki

Po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu montażu, ekipa certyfikowanych montażystów instaluje wszystkie elementy fotowoltaiki. Po montażu porządkują miejsce.

 • Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

Geo Solar w imieniu firmy wysyła zgłoszenie do odpowiedniego Zakładu Energetycznego, który potem kontaktuje się już bezpośrednio z klientem w celu podpisania aneksu do umowy energetycznej.

 • Wprowadzenie fotowoltaiki do monitoringu

Dzięki temu można stale nadzorować działanie instalacji. W razie jakichkolwiek problemów lub nieprawidłowości zespół Geo Solar pozostaje do dyspozycji.

W ramach oferty fotowoltaika dla firm, klienci mogą wybrać jedną spośród 2 możliwych konfiguracji instalacji fotowoltaicznych: na dachu płaskim lub na gruncie.

Fotowoltaika dla rolnika

Geo Solar proponuje rolnikom dwie konfiguracje instalacji fotowoltaicznych do wyboru: na dachu skośnym i na dachu płaskim. Oprócz samej fotowoltaiki firma za pomocą swojego partnera biznesowego – DLL Finansial Solution Partner – może zaoferować dwie opcje finansowania inwestycji. W obu przypadkach finansowanie może pokryć do 100% jej wartości.

Współpraca z firmą Geo Solar w przypadku rolników obejmuje takie same etapy jak w przypadku firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *