Porównanie ofert na tani prąd

Zmiana sprzedawcy energii to bardzo dobry pomysł. Nie bez powodu robi tak coraz więcej osób. Ze względu na to, że rynek energii jest teraz otwarty, wejście wielu sprzedawców spowodowało, że w wielu miejscach możemy dostać umowę na naprawdę tani prąd – i przede wszystkim, tańszy od tego, jaki dostajemy od oryginalnego dystrybutora energii.

Aby dobrze podjąć decyzję o zmianie sprzedawcy, taryfy czy oferty, warto jest przejrzeć najlepsze oferty na tani prąd. Jest ich jednak naprawdę wiele. Już samo to, czy wybrać taryfę G11 czy taryfę G12 może okazać się trudne (dlatego polecamy zapoznać się z naszymi artykułami na temat tych taryf). Stąd też przygotowaliśmy dla was proste i czytelne porównanie ofert na tani prąd dla trzech taryf, G11, G12 oraz C11 (dla firm). W poniższym porównaniu znajdziecie trzy najtańsze oferty sprzedawców energii. Posortowane są one według najtańszej ceny za kWh (cena za kWh to cena pobranej przez nas energii, wyrażona w złotówkach za jedną kilowatogodzinę, czyli 1000 W pobieranych przez 1 godzinę). Jednak warto pamiętać o opłacie handlowej, która może mocno wpłynąć ostateczną wysokość rachunku za prąd.

Poza tym istotne jest też to, że na rachunek za prąd w danej miejscowości decydować będzie kto w danym rejonie jest dystrybutorem prądu. Stąd też w różnych częściach Polski ta sama oferta ostatecznie może mieć inną wartość.

Sprawdź i porównaj oferty na tani prąd. Warto pamiętać o tym, że taryfy mogą dzielić się na jednostrefowe (cena nie zmienia się w trakcie całej doby), dwustrefowe (w ciągu doby mamy dwie ceny prądu, zależne od tego, czy zużywamy prąd w szczycie czy poza szczytem) oraz trójstrefowe (działa podobnie jak w ofertach dwustrefowych, ale podzielone są na szczyt przedpołudniowy, szczyt popołudniowy i pozaszczyt). Oferty aktualne na 20.12.2018.

Porównanie ofert | Tani Prąd 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *