Prąd

Prąd z telewizją – nowa oferta Energa Obrót

Prąd z telewizją

Prąd z telewizją – nowa oferta Energa Obrót

Energa na początku sierpnia wprowadziła bardzo oryginalną ofertę, jakiej jeszcze nikt na polskim rynku nie oferował- jest to prąd z telewizją na smartfonie. Oferta ta nazywa się „Telewizja tam, gdzie Ty”. W ramach tej oferty na prąd z telewizją, klienci Energi będą mogli oglądać 70 różnych kanałów telewizyjnych on-line poprzez platformę WP Pilot. Kanały będą dostępne na telefonie.

Jest to pierwsza tego typu oferta w Polsce na rynku energetycznym i może ona oznaczać początek kreatywnych usług łączonych (konwergentnych). Oferta „Telewizja tam, gdzie Ty” zawiera dwa różne pakiety kanałów:

  • Pakiet Prestiżowy Plus – to 70 kanałów telewizyjnych online, w tym 46 w jakości HD,
  • Pakiet Prestiżowy – to 62 kanały telewizyjne online, w tym 41 w jakości HD.

W ramach tych pakietów klienci Energi Obrót uzyskają dostęp do najpopularniejszych kanałów sportowych, informacyjnych oraz kanałów dla dzieci.

Jak mówi wiceprezes Energi, Dariusz ChrzanowskiENERGA Obrót konsekwentnie rozbudowuje swoje usługi. Dzisiaj nasi klienci mogą kupić również produkty związane z ubezpieczeniem czy dostępem do lekarzy. Naszą wizją jest być częścią życia naszych klientów w domu i w firmie, wypełniając je produktami i usługami z pogranicza bezpieczeństwa i rozrywki

Prąd + sport

W tej ofercie zwłaszcza warto zwrócić uwagę na ten bogatszy pakiet. Pakiet Prestiżowy Plus może do siebie przekonać fanów sportu. Klienci Energi będą w nim mieli dostęp do 4 kanałów sportowych sieci ELEVEN SPORTS. Oznacza to możliwość oglądania takich rozgrywek sportowych jak La Liga Santander, Bundesliga czy Serie A.  Do tego dochodzą prestiżowe wyścigi Formula 1 czy zmagania sportowców w ramach ATP World Tour.

Zobacz też Ceny prądu 2018 – dlaczego prąd drożeje?

Prąd z telewizją czyli dostęp do usług telewizji online w ramach „Telewizja tam, gdzie Ty” jest możliwy z Polski oraz wszystkich krajów Unii (w ramach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści).

Każdy z zainteresowanych będzie mieć do wyboru dwa warianty rozliczania energii elektrycznej.

Zobacz Pakiet Prestiżowy Plus Regulamin

Zobacz Pakiet Prestiżowy Regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *