Kontakty

PVGE kontakt

PVGE kontakt

Grupę PVGE tworzą PV Instalator Polska PVGE Sp.z o.o. oraz portal finansowy OZE: www.finansedlaoze.pl. Firma działa w branży OZE, oferując klientom fotowoltaikę dla domu, dla firm, dla rolnictwa, dla prosumenta. W 2017 roku PVGE otrzymało nagrodę Najlepsi 2017 ze względu na bardzo pozytywne opinie klientów.  Z PVGE kontakt można nawiązać drogą telefoniczną, mailową, przez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub osobiście w jednym z oddziałów firmy.

PVGE kontakt

Siedziba PVGE – Centrala PV Instalator Polska Grupa PVGE Tarnów:

  • ul. Azotowa 31, 33-101 Tarnów
  • Infolinia PVGE: 500 260 400
  • e-mail: biuro@pvge.pl

PVGE Oddziały

Woj. pomorskie
  • PVGE Oddział Pruszcz Gdański

ul. Grunwaldzka 40c, 83-000 Pruszcz Gdański

Telefon: 731 301 307

pruszcz.gdanski@pvge.pl

Woj. zachodniopomorskie
  • PVGE Oddział Koszalin

ul. Wojska Polskiego 16, 75-701 Koszalin

Telefon: 500 260 400

koszalin@pvge.pl

  • PVGE Oddział Szczecin

ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin

Telefon: 510 218 777

szczecin@pvge.pl

Woj. warmińsko pomorskie
  • PVGE Oddział Olsztyn

ul. Lubelska 19/207, 10-406 Olsztyn

Telefon: 507 834 994

olsztyn@pvge.pl

  • PVGE Oddział Elbląg

ul. 12 Lutego nr 25, 82-300 Elbląg

Telefon: 507 863 634

elblag@pvge.pl

Woj. podlaskie
  • PVGE Oddział Suwałki

ul. Pułaskiego 40, 16-400 Suwałki

Telefon: 575 140 373

suwalki@pvge.pl

  • PVGE Oddział Białystok

ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 2/1, 15-888 Białystok, lok. 217

Telefon: 519 073 748

bialystok@pvge.pl

Woj. mazowieckie
  • PVGE Oddział Piaseczno

ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno

Telefon: 698 063 063

piaseczno@pvge.pl

  • PVGE Oddział Ciechanów

ul. Pułtuska 53, 06-400 Ciechanów

Telefon: 577 300 220

ciechanow@pvge.pl

  • PVGE Oddział Warszawa

ul. Mińska 16, lok.1, 03 – 808 Warszawa

Telefon: 500 260 400

warszawa.oze@pvge.pl

  • PVGE Oddział Mława

ul. Żwirki 21B, 06-500 Mława

Telefon: 607 458 922

mlawa@pvge.pl

  • PVGE Oddział Łomianki

ul. Warszawska 342/342, 05-092 Łomianki

Telefon: 519 010 290

lomianki@pvge.pl

  • PVGE Oddział Warszawa/ Błonie

ul. Piłsudskiego 12, 05-870 Błonie, Powiat Warszawa-Zachód

Telefon: 737 448 999

warszawa@pvge.pl

Woj. kujawsko pomorskie
  • PVGE Oddział Toruń

ul. Bursztynowa 7, 87-152 Pigża

Telefon: 509 033 373

torun@pvgepl

  • PVGE Oddział Bydgoszcz

ul. Pomorska 28, 85-046 Bydgoszcz

Telefon: 505 942 991

bydgoszcz@pvge.pl

Woj. wielkopolskie
  • PVGE Oddział Nowy Tomyśl

ul. Jana Pawła II 4A, 64-300 Nowy Tomyśl

Telefon: 535 597 899

nowy.tomysl@pvge.pl

  • PVGE Oddział Rawicz

ul. Powstańców Wielkopolskich 8, 63-830 Pępowo

Telefon: 785 626 410

rawicz@pvge.pl

  • PVGE Oddział Poznań

ul. Dąbrowskiego 29A, 63-100 Śrem

Telefon: 500 260 400

poznan@pvge.pl

  • PVGE Oddział Gostyń

ul. Witosa 5, 63-800 Gostyń

Telefon: 691621969

gostyn@pvge.pl

  • PVGE Oddział Ostrów Wlkp.

ul. Strzelecka 118/1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon: 519 010 292

ostrowwlkp@pvge.pl

Woj. lubuskie
  • PVGE Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Gorzowska 28, 66-446 Brzozowiec

Telefon: 505 772 122

gorzow@pvge.pl

Woj. dolnośląskie
  • PVGE Oddział Legnica

59-220 Legnica, Plac Wolności 4AB

Telefon: 608 657 700

legnica@pvge.pl

  • PVGE Oddział Wrocław

ul.Michała Płońskiego 13, 54-002 Wrocław

Telefon: 660 730 720

wroclaw.oze@pvge.pl

  • PVGE Oddział Trzebnica

ul. Władysława Jagiełły 15, 55-100 Trzebnica

Telefon: 739 020 295

trzebnica@pvge.pl

Woj. łódzkie
  • PVGE Oddział Rawa Mazowiecka

ul. Katowicka 22, 96-200 Rawa Mazowiecka

Telefon: 533 374 190

rawa.mazowiecka@pvge.pl

  • PVGE Oddział Piotrków Trybunalski

ul. Demczyka 16-28, 97-300 Piotrów Trybunalski

Telefon: 507 863 598

piotrkow.trybunalski@pvge.pl

  • PVGE Oddział Łódź Wschód

SELGROS ul. Rokicińska 190, 92 – 412 Łódź

Telefon: 506 300 867

lodz.wschod@pvge.pl

Woj. lubelskie
  • PVGE Oddział Biłgoraj

ul. Zamojska 30, 23-400 Biłgoraj

Telefon: 794 960 980

bilgoraj@pvge.pl

  • PVGE Oddział Lublin

ul. Nałęczowska 30 lok.7, 20-701 Lublin

Telefon: 662 139 789

lublin@pvge.pl

Woj. świętokrzyskie
  • PVGE Oddział Sandomierz

ul. Przemysłowa 8, 27-600 Sandomierz

Telefon: 691 084 038

sandomierz@pvge.pl

  • PVGE Oddział Kielce

ul. Wrzosowa 89, 25-211 Kielce

Telefon: 519 010 291

kielce@pvge.pl

Woj. śląskie
  • PVGE Oddział Bielsko Biała

ul. 1 Maja 18a, 43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 798 011 400

bielsko.biala@pvge.pl

  • PVGE Oddział Rybnik

ul. Stanisława Konarskiego 159A, 44-274 Rybnik

Telefon: 692 422 104

rybnik@pvge.pl

  • PVGE Oddział Częstochowa

ul.Jasnogórska 79, 42-200 Częstochowa

Telefon: 601 412 860 502 060 960

czestochowa.oze@pvge.pl

  • PVGE Oddział Katowice

40-018 Katowice, ul. Graniczna 53a

Telefon: 506 300 964

katowice@pvge.pl

  • PVGE Oddział Wodzisław Śląski

ul. Kręta 13, 44-300 Wodzisław Śląski

Telefon: 720 800 025

wodzislaw@pvge.pl

  • PVGE Oddział Zabrze

Plac Teatralny 10, 41-800 Zabrze

Telefon: 516 736 417

zabrze@pvge.pl

Woj. opolskie
  • PVGE Oddział Opole

ul. Głogowska 23, 45-315 Opole

Telefon: 519 010 300

opole@pvge.pl

Woj. małopolskie
  • PVGE Oddział Kraków

ul. Myślenicka 131, 30-698 Kraków

Telefon: 517 600 754

krakow.oze@pvge.pl

  • Centrala PVGE Oddział Tarnów

ul. Azotowa 31, 33-101 Tarnów

Telefon: 500 260 400

biuro@pvge.pl

Woj. podkarpackie
  • PVGE Oddział Rzeszów

ul. Hetmańska 9 / 331, 35-045 Rzeszów

Telefon: 885 770 580

rzeszow@pvge.pl

  • PVGE Oddział Rzeszów Południe

ul. Świętego Rocha 154, 35-330 Rzeszów

Telefon: 798 350 556

rzeszow.poludnie@pvge.pl

  • PVGE Oddział Rzeszów Wschód

ul. Stanisława Trębeckiego 11, 35-234 Rzeszów

Telefon: 668 327 878

rzeszow.oze@pvge.pl

  • PVGE Oddział Krosno

ul. Zręcińska, nr 4, 38-400 Krosno

Telefon: 519 073 747

krosno@pvge.pl

  • PVGE Oddział Mielec

Wola Mielecka 231b, 39-300 Mielec

Telefon: 507 864 117

mielec@pvge.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *